Yll Limani konfirmon lidhjen e dashurisë: Ajo nuk më bezdis kurrë në koncertet e mia

Për publikun shqiptar që nga fillimi i karrierës së tij vazhdon të jetë i dashur dhe mjaft i kërkuar për koncerte dhe evente të ndryshme, bëhet fjalë për këngëtarin e njohur, Yll Limani.
Ylli deri më tani është treguar mjaft i kujdesshëm sa i përket jetës së tij private duke mos zbuluar as edhe një detaj.
Por, me postimin e fundit në Instastory, Ylli ka habitur të gjithë duke lënë të kuptohet se këngëtari është në lidhje dashurie.
“Ajo nuk më bezdis kurrë në koncertet e mia”, ka shkruar Ylli në Instagram./21Media

Back to top button