Këngëtari i njohur shqiptar, Yll Limani, ka bërë një tatuazh të ri dhe këtë e ka treguar përmes një fotografie që ka publikuar në rrjetin social Twitter.

“Tatuazhi im i dytë”, ka shkruar këngëtari krahas fotografisë.

Yll Limani është një prej këngëtarëve shumë aktiv me projekte të reja muzikore.

Pas suksesit me këngën “Mos shko” në bashkëpunim me Dafina Zeqirin, këngëtari solli projektin solo të titulluar “Kur t’kujtohet”./21Media