Yll Limani publikoi këngën e re

1 min read

Artisti, Yll Limani dje e ka festuar ditëlindjen e 27-të dhe me këtë rast ai ka sjellur një dhuratë për fansat.

Ylli ka publikuar një projekt të ri muzikor, mirëpo pa videoklip.

”Me jetu”, mban emrin kënga e re e Yllit, e cila është publikuar sot.

Në një postim në ”Instagram”, artisti ka bërë të ditur se ky projekt i ri është dhuratë nga ditëlindja për të gjithë fansat.

”ME JETU” tani në Spotify, dhurata ime e ditelindjen per te gjithe ju”, ka shkruar Limani./21Media