Yll Limani ka publikuar këngën e tij më të re në bashkëpunim me dy Dj të njohur

Yll Limani ka publikuar këngën e tij më të re në bashkëpunim me dy Dj të njohur

Kësaj radhe Ylli ka bashkëpunuar me Dj Dagz dhe Dj PM.

Kënga mbanë titullin “Besom” teksti i së cilës është shënuar nga Elineli, shkruan rtv21.tv

E veçantë e videoklipit është se i tërë videoklipi është i shfaqur me animacione dhe në asnjë moment nuk shfaqet Ylli, Dj Dagz dhe Dj PM.

Videoklipi është punuar nga Imagine Films./21Media