Artist ii njohur dhe i dashur për publikun shqiptar, Yll Limani sapo ka publikuar këngen e tij të re me titull “I kom kall”, të cilën e solli bashkë me videoklip.

Për tekstin e këngës është kujdesur, Aida Baraku, muzikën e bëri vetë Ylli, ndërsa për mix/masterin u kujdes Mixey.

 

 

“Engjej”, titullohet projekti i fundit i Yllit, të cilin e solli në muajin dhjetor të vitit të kaluar. Ky projekt deri tani në Youtube numëron mbi 6 milionë klikime. /21Media