Këngëtari i njohur, Yll Limani së shpejti do të publikojë projektin muzikor të radhës. Kënga titullohet “A ki me rrejt”, e cila do të publikohet me videoklip.

Sot, artisti publikoi sekuenca të këngës, me ç’rast bëri të ditur se projekti do të publikohet së shpejti, shkruan rtv21.tv

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Yll Limani (@ylllimani)

Ndryshe, “Kur t’kujtohet” është projekti i fundit muzikor i Yll Limanit. Projekti është publikuar më 20 janar dhe deri tani në Youtube ka mbi 3 milionë e 500 mijë klikime./21Media