Këngëtari bashkëpunon me dy Dj

Këngëtari bashkëpunon me dy Dj

Këngëtari Yll Limani po përgatitet për projektin e tij më të ri.

Kësaj radhe projektin do ta sjellë në bashkëpunim me Dj Dagz dhe Dj Pm, shkruan rtv21.tv

Ylli në Instagram ka publikuar edhe video trailerin e këngës së re.

Kënga titullohet “Besom” dhe pritet të publikohet shumë shpejt./21Media

Coming soon 👀#Besom @dj_dagz @djpm_

A post shared by Yll Limani (@ylllimani) on