Së shpejti “Pse je me to” nga Yll Limani

Së shpejti “Pse je me to” nga Yll Limani

Këngëtari i njohur, Yll Limani ditë më parë ka treguar se është duke punuar për projektin e tij më të ri muzikor.

“Pse je me to”, titullohet kënga, të cilën Ylli do ta sjell me videoklip,shkruan rtv21.tv

Ndërsa, sot Ylli për fansat e tij në Instagram ka publikuar një video përmes së cilës zbuloi pak nga kënga e re.

 

View this post on Instagram

 

⌛️

A post shared by Yll Limani (@ylllimani) on

Projekti parpak i Yllit titullohet “Nuk po kalojka”, i cili është publikuar në muajin korrik dhe deri tani në Youtube ka arritur mbi 5 milion klikime. /21Media