Paul Pogba ka shkuar në Mekë

Paul Pogba ka shkuar në Mekë

Lojtari i skuadrës së njohur angleze, Manchester Unitedit, Paul Pogba, me rastin e fillimit të shenjtë të Ramazanit  ka vendosur të vizitojë njërin nga vendet më të dashura për myslimanët, Mekën.

Lojtari më i shtrenjtë i futbollit është fotografuar në qytetin e Mekës, në fillim të Ramazanit.

Ndryshe, muaji i shenjtë i Ramazanit filloi të shtunën dhe mbaron më 24 qershor./21Media