Këngëtari i njohur, Yll Limani ka njoftuar se të premten do publikojë projektin muzikor të radhës.

Kënga e re e Yllit titullohet “A ki me rrejt”, dhe do publikohet me videoklip të premten në ora 20:00, shkruan rtv21.tv

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Yll Limani (@ylllimani)

 

Ndryshe, “Kur t’kujtohet” është projekti i fundit muzikor i Yll Limanit. Projekti është publikuar më 20 janar dhe deri tani në Youtube ka mbi 3 milionë e 500 mijë klikime./21Media