Yllka Kuqi është ndër artistet më të dashura nga publiku shqiptar. Këngëtarja që është bërë nënë në këtë vit, po i shijon ditët më të lumtura me vajzën e saj.

Ajo sot për 125 mijë ndjekësit e saj në instagram ka publikuar tri fotografi të bukura, në të cilat shihet me më të dashurit e saj.

Yllka shihet e lumtur pranë vajzës dhe bashkëshortit, në imazhet që po merr pëlqime dhe komente të shumta, shkruan rtv21.tv

 

Yllka Kuqi dhe bashkëshorti i saj, Astriti më 24 shkurt janë bërë prindër të vajzës, Luiza./21Media