Yllka publikon imazhin më të bukur të familjes

Yllka publikon imazhin më të bukur të familjes

Aktorja e mirënjohur, Yllka Gashi ani pse ka një kohë të gjatë që i ka munguar ekranit, ajo aktive po tregohet në rrjetet sociale duke publikuar fotografi të ndryshme nga përditshmëria e saj.

Yllka bashkë me familjen e saj aktualisht është duke jetuar në Amerikë. Ajo është e martuar dhe ka një vajzë me emrin, Nina, shkruan rtv21.tv

Në Instagram së fundmi, Yllka ka publikuar një portret të bukur familjar, në të cilin po duken shumë të lumtur afër njëri-tjetrit.

Kujtojmë se, Yllka simpatinë e publikut e ka fituar kryesisht me rolin e ”Zanës”në serialin vendor “Familja Moderne”. /21Media