Ani pse këngëtarja e njohur, Yllka Kuqi shtatzëninë e mbajti shumë sekret, tani nuk heziton që të publikojë fotografi të  vajzës së saj Luizës.

Ardhja në jetë e vogëlushes Yllkën dhe bashkëshortin e saj e gëzoi pa masë. Gëzimin e tyre ata po e shfaqin edhe përmes rrjeteve sociale, shkrun rtv21.tv

Së fundmi, Yllka në Instagram publikoi disa fotografi ku shfaqet e lumtur pranë vajzës dhe burrit.

Yllka dhe Astriti në muajin shkurt janë bekuar me lindjen e vajzës. /21Media