Këngëtarja e njohur, Yllka Kuqi, ka publikuar projektin e ri muzikor të titulluar “Mbretnesha e mbramjes”.

Për tekstin dhe muzikën e kësaj kënge është përkujdesur Ilir Berani, ndërsa orkestrimin e ka bërë Bini Diez.

Në videon e këngës së re, Yllka shfaqet e veshur me një fustan të gjatë të bardh i cili është kreacion i disenjatorit Valdrin Sahiti./21Media