Yllka rrëmben vëmendje

Yllka rrëmben vëmendje

Këngëtarja e njohur, Yllka Kuqi është larguar nga angazhimet e përditshme dhe bashkë me bashkëshortin ka nisur pushimet në një vend bregdetar, shkruan rtv21.tv

Yllka e cila është mjaft aktive dhe e ndjekur në rrjetin social Instagram, ka publikuar  disa fotografi ku shfaqet në bikini ngjyrë të zezë.

Këngëtarja 36 vjeçare ka mahnitur me linjat trupore.

“Po sillna” tiullohet projekti i fundit i Yllkes, të cilin e ka pubplikuar në fund të muajit korrik. /21Media