Yllka rrëmbeu vëmendje me fotografinë e fundit

Yllka rrëmbeu vëmendje me fotografinë e fundit

Këngëtarja e njohur nga Gjakova Yllka Kuqi, padyshim se është një prej femrave më të pëlqyera dhe të komentuara të showbizit shqiptar, përveç zërit ajo shquhet edhe për pamjen e saj dhe në çdo paraqitje shfaqet e veshur me shumë stil, shkruan rtv21.tv

Me fotografinë e fundit të publikuar në Instagram 36 vjeçarja mori vëmendjen e ndjekësve, në të cilën shfaqet e veshur me një fustan të shkurt ngjyrë pembe.

 

View this post on Instagram

 

🥂

A post shared by Yllka Kuqi Artist (@yllkakuqi) on

 Projekti i fundit i këngëtares mban titullin “Po sillna”. Këngën e ka publikuar më 31 korrik dhe po pëlqehet shumë nga publiku./21Media