Çifti në pushime

Çifti në pushime

Një ndër çiftet më të dashura për publikun shqiptar, Yllka dhe Astriti, tash e sa ditë po shijojnë pushimet. Ata publikuan fotografi të shumta nga pushimet, ku shfaqen të lumtur pranë njëri-tjetrit si gjithmonë, shkruan rtv21.tv

Dyshja kurorëzuan dashurinë e tyre me martesë në vitin 2011 në një dasmë madhështore, të organizuar në Gjakovë./21Media