Yllka mjaft aktive

Yllka mjaft aktive

Njëra ndër këngëtaret më të njohura dhe të dashura për publikun është Yllka Kuqi. Përveç zërit dhe stilit të veçantë, këngëtarja shquhet edhe për bukurinë natyrale.

Krahas angazhimeve të shumta muzikore, Yllka aktive po tregohet edhe në rrjete sociale, ku numëron shumë ndjekës.

Kur jemi te këto të fundit, së fundmi, ajo në instagram për 120 mijë ndjekësit e saj publikoi disa imazhe tejet të bukura nga Zagrebi i Kroacisë, shkruan rtv21.tv

Me flokë të lëshuara dhe e veshur me fustan ngjyrë hiri, këngëtarja duket mahnitëse në imazhet e fundit, në të cilat po merr komente dhe pëlqime të shumta.

 

 

View this post on Instagram

 

🥂

A post shared by Yllka Kuqi Artist (@yllkakuqi) on

 

View this post on Instagram

 

🥂 @valdrinsahitiofficial @helenadia_kosova

A post shared by Yllka Kuqi Artist (@yllkakuqi) on

 

View this post on Instagram

 

🥂 The Elegance by @valdrinsahitiofficial

A post shared by Yllka Kuqi Artist (@yllkakuqi) on

Kujtojmë që “Po sillna” është projekti fundit muzikor i Yllkës. Kënga është publikuar më 31 korrik dhe deri tani në Youtube ka mbi 140 mijë klikime./21Media