Young Zerka ka gati këngën e re

Young Zerka ka gati këngën e re

Këngëtari i njohur shqiptar, Young Zerka në muajin shkurt ka publikuar projektin muzikor “Lule Bore” në bashkëpunim me Jumpa. Kjo këngë është pritur mjaft mirë nga fansat e tyre, shkruan rtv21.tv

Mirëpo, Zerka nuk e ka ndër mend të ndalet dhe përmes një postimi në InstaStory ka paralajmëruar këngë e radhës.

“Kush është gati për këngën time të radhës?? Ting ting ting…”, ka shkruar Zerka.

Kënga “Lule Bore” nga Young Zerka dhe Jumpa ka arritur mbi 300 mijë klikime në Youtube./21Media