Theksohet barku i këngëtares e cila është shtatzënë

Theksohet barku i këngëtares e cila është shtatzënë

Kohëve të fundit këngëtarja nga Shqipëria, Zaimina Vasjari ka qenë tejet e përfolur shkaku i shtatzënisë së saj.

Ajo ka qenë shumë aktive në rrjetet sociale, por jo duke e ekspozuar shumë barkun, shkruan rtv21.tv

Së fundmi këngëtarja ka publikuar një fotografi në të cilën është e veshur me një bluzë të zezë transparente dhe barku i saj është më i theksuar.

Ndryshe, kujtojmë se Zaimina është në muajin e gjashtë të shtatzënisë./21Media