Këngëtarja e njohur nga Shqipëria, Zaimina Vasjari, ditë më parë ka publikuar projekti e ri muzikor të titulluar “Vetes”, duke u rikthyer kështu në muzikë pas disa viteve pauzë.

Përmes një postimi në rrjetin social Instagram, këngëtarja i ka falënderuar fansat për përkrahjen që i kanë dhënë për këngën e re.

“Faleminderit nga zemra të gjithëve për suportin dhe dashurinë që keni treguar për “VETES””, ka shkruar Zaimina krahas fotografive që ka publikuar./21Media

 

View this post on Instagram

 

Faleminderit nga zemra te gjitheve per suportin dhe dashurine qe keni treguar per “VETES” 🙏🏼❤️

A post shared by ᴢᴀɪᴍɪɴᴀ ᴠᴀsᴊᴀʀɪ (@zaimina_vasjari) on