Detaje nga festa

Detaje nga festa

Këngëtarja e mirënjohur, Zaimina Vasjari, dje ka organizuar baby shower-in në pritje të fëmijës së parë, ku të ftuara ishin mikeshat e saj më të ngushta.

Zaimina në këtë event ka zbuluar edhe emrin e vajzës që do të vijë së shpejti në jetë. Khloe do të quhet fryti i dashurisë së Zaiminës dhe partnerit të saj.

Në disa fotografi të publikuar në rrjetin social Instagram, Zaimina ka zbuluar detajet më të veçanta nga “baby shower”.

E veshur me një fustan të bardhë të ngushtë Zaimina dukej mjaft bukur./21Media