Festë për princeshën

Festë për princeshën

Sot në familjen e këngëtares së njohur Zaimina Vasjari ka festë. Vajza e saj Khloe feston datëlindjen e dytë.

Në këtë ditë të veçantë nuk ka munguar urimi i Zaiminës për vajzën, së bashku me një video me momentet më të ëmbla të tyre.

Ajo tha se kjo ditë është një lindje e dytë për të, shkruan rtv21.tv

Këngëtarja 32-vjeçare duke i shprehur dashurinë e saj, i premtoi Khloe-s se sot do të festojë si një princeshë.

 

View this post on Instagram

 

Khloe im! Si sot para 2 vitesh ne oren 10:30 ne perqafuam per here te pare njera tjetren. Dita e lindjes tende eshte nje lindje e dyte per mua. Ti me erdhe si dhurata me e bukur qe zoti me ka falur ne jete, ti solle nje tjeter dimension dashurie qe ne momentin e pare kur erdhe ne gjoksin tim, moment te cilin kurre nuk do ta harroj 😭Un dhe babi te duam cdo dite edhe me shume. Ti je fryma ime, ajri im pa te cilin nuk do jetoja dot. Dua te zgjohem cdo mengjes dhe te ndjej aromen e gushes tende, te shoh buzqeshjen tende te bukur dhe syt e tu te jene gjithmone te lumtur. Lutem per ty cdo dite dhe falenderoj zotin qe me zgjon cdo dite dhe te shoh ty. Te do Mami pa fund! Gezuar ditlindjen e vogla ime! Sonte do jet mbremja jote ku do festosh si nje Princeshe sepse KHLOE is TWO Sweet ❤️

A post shared by ᴢᴀɪᴍɪɴᴀ ᴠᴀsᴊᴀʀɪ (@zaimina_vasjari) on

Kujtojmë se këngët më të suksesshme të Zaiminës janë “I kom”, “Me u kthy” në bashkëpunim me Blasta, “Po ta dija”, “Blackout” në bashkëpunim me Elgit Dodën dhe shumë të tjera./21Media