Këngëtarja e mirënjohur, Zaimina Vasjari sot feston ditëlindjen e 33-të.

Zaimina deri tani ka pranuar urime të shumta nga, familjarët, miqtë dhe kolegët, urime këto të cilat ajo i ka publikuar në Instastroy.

Me rastin e ditëlindjes Zaiman ka publikuar një fotografi në të cilën shfaqet e veshur me një fustan ngjyrë të kuqe, teksa i ka falënderuar të gjithë ata që e kanë uruar.

Kujtojmë se këngët më të suksesshme të Zaiminës janë “I kom”, “Me u kthy” në bashkëpunim me Blasta, “Po ta dija”, “Blackout” në bashkëpunim me Elgit Dodën dhe shumë të tjera

Ndryshe, Zaimina dhe bashkëshorti i saj Klodiani në janar të vitit 2018 janë bekuar me një vajzë të cilën e kanë pagëzuar me emrin, Khloe./21Media