Dikush i dhuroi këngëtares 1000 trëndafilë të kuq

Dikush i dhuroi këngëtares 1000 trëndafilë të kuq

Zaimina Vasjari  sot e ka ditëlindjen dhe mbush plot 30 vjet.

Me rastin e ditëlindjes ajo mori komente dhe urime të shumta nga adhuruesit dhe kolegët e saj, shkruan rtv21.tv

Këngëtarja së fundmi ka publikuar një fotografi në Instagram përmes së cilës i falënderoi të gjithë për urimet. Zaimina me të vërtetë duket mahnitëse me një fustan të kuq.

Ndryshe, kujtojmë se ka kohë që Zaimina nuk ka sjellë ndonjë projekt të ri muzikor./21Media