Këngëtarja Zajmina Vasjari njihet si njëra ndër femrat që publikon fotografi e video të ndryshme në rrjetet sociale.

Këngëtarja Zajmina Vasjari njihet si njëra ndër femrat që publikon fotografi e video të ndryshme në rrjetet sociale.

Së fundmi ajo ka publikuar një fotografi nga ku tregon se po bëhet gati për të qëlluar në lojën me armë, shkruan rtv21.tv “Reload yourself! “, (Rimbushe veten) ka shkruar këngëtarja në mbishkrimin e fotografisë.

Ndryshe, Zajmina së fundmi ka realizuar një këngë me Bleron dhe pritet që ta sjell edhe me videoklip./21Media