Këngëtarja dëgjon këngë patriotike të cilat lidhen edhe me presidentin Rugova

Këngëtarja dëgjon këngë patriotike të cilat lidhen edhe me presidentin Rugova

Zanfina Ismaili është njëra ndër artistet më të njohura të skenës muzikore e cila ka adhurues të shumtë rreth vetes.

Së fundmi këngëntarja e ka dëshmuar se është edhe një patriote e madhe dhe një adhuruese e presidentit të ndjerë Ibrahim Rugova, shkruan rtv21.tv

Në Instastory këngëtarja ka publikuar një video në të cilën dëgjohet kënga “O moj Serbi murin ta rrëzova mu po më thojnë Ibrahim Rugova”.

Ndryshe kujtojmë se “Sje ai mo” është kënga e fundit nga Zanfina./21Media