Ndeshja fillon në orën 21:00

Ndeshja fillon në orën 21:00

Në ora 21:00 fillon ndeshja e Zaragozës dhe Real Madridit, e cila do zhvillohet në stadiumin ‘La Romeda’.

Dy klubet tashmë i kanë publikuar formacionet zyrtare për përballjen në kuadër të 1/8 së finales në Kupën e Mbretit.

Formacioni startues i Zaragozas: Ratón, Linares, Pereira, Soro, James, Eguaras, Atienza, Grippo, Delmas, Kagawa, Clemente.

Formacioni startues i Real Madridit: Areola – Carvajal Ramos Varane Marcelo – Kroos Valverde James – Vazquez Jovic Vinicius. /21Media