Mc Kresha dhe Lyrical Son tregojnë se sa këngë i ka albumi

Mc Kresha dhe Lyrical Son tregojnë se sa këngë i ka albumi

Albumi i labelit “P.I.N.T” i paralajmëruar kohë më parë, “United State of Albania”, së shpejti do të dalë në treg për gjithë fansat e tyre.

Kurse mbrëmë reperët, Mc Kresha dhe Lyrical Son kanë publikuar listën e këngëve që janë pjesë e albumit. Në këtë album janë gjithsej 23 këngë.

“Bizele, Boulevard, Dope Man, Hey Girl, Haram, Harro, Du me Pi, Asniher”, janë disa prej këngëve që janë pjesë e këtij albumi.

 

View this post on Instagram

 

The Official U S A tracklist. #UsaAlbumVerySoon #Usa #Pint #Specialistet 🌶.

A post shared by Lyrical Son (@lyricalson) on


Në mesin e  tyre është edhe kënga “Menemadhe”, e cila u publikua javën e kaluar dhe deri tani në kanalin “Youtube” numëron mbi 4 milionë klikime./21Media