Çifti së shpejti prindër për herë të dytë

Çifti së shpejti prindër për herë të dytë

Pritjen e të bërit prindër është duke e shijuar për herë të dytë aktorja e mirënjohur turke, Bergüzar Korel dhe bashkëshorti i saj, gjithashtu aktor, Halit Ergenç.

Në mediat turke, gjatë ditës së sotme është se raportuar çifti ka mësuar gjininë e fëmijës së dytë.

Bergüzar dhe Haliti së shpejti do të bëhen edhe me një djalë, shkruan rtv21.tv

Berguzari dhe Haliti janë të martuar prej vitesh, ata kanë një djalë të cilin e pagëzuan me emrin Ali.

Të dy u bënë të njohur për publikun kosovar me rolet e tyre në serialin “1001 Netë”./21Media