Atifete Jahjaga edhe pse tani nuk ushtron detyrën si presidente, duket se ajo akoma qëndron në top formë duke i kushtuar kohë dhe kujdes pamjes së saj.

Për pamjen e saj që pranon komente të shumta, ka 10 që Atifetja i ka besuar duarve të grimerës, Selvije Geci-Hotit kështu duke treguar se vitet për presidenten tani më janë vetëm numër, shkruan rtv21.tv

Për pamjen e jashtme besimin në Salloni “Glamcorner” e gjejnë edhe fytyrat tjera publike.

Kujtojmë se, në sallonin “Glamcorner” grimohet edhe moderatorja e njohur e RTV21, Blerona Zeqiri./21Media