Në këtë spital po trajtohen pacientë me Covid-19 nga Mitrovica dhe Vushtrria

Në këtë spital po trajtohen pacientë me Covid-19 nga Mitrovica dhe Vushtrria

Ministri i Shëndetësisë, Armend Zemaj ka vizituar sot spitalin në Vushtrri, ku po trajtohen pacientët me COVID-19 nga Mitrovica, Vushtrria dhe rajonet përreth. Nga aty ministri Zemaj, ka përgëzuar stafin e spitalit për menaxhimin e situatës me pandeminë, derisa shfaqi shpresën se ky angazhim të vazhdojë edhe në të ardhmen. Ndjekim deklaratën e ministrit Zemaj./21Media