Dy emra të njohur të skenës muzikore, Çiljeta Xhilaga dhe Esttopublikuan këngën e tyre të re me titull “Zemer”.

Për muzikën dhe tekstin është kujdesur vet Estto. Dyshja këtë këngë e kanë publikuar  edhe me videoklip.

Kujtojmë që, ky nuk është bashkëpunimi i parë i dyshes pasi që Estto dhe Çiljeta vitin e kaluarr sollën këngën “Aje mirë” e cila deri tani në Youtube numëron mbi 10 milionë klikime. /21Media