Këngëtarja shqiptare, Shyhrete Behluli në këngen e re të publikuar sot ka zgjedhur një temë prekëse, kushtuar prindërve.

“Zemra e Prindit” titullohet kënga që ka një tekst tejet të veçantë, shkruan rtv21.tv

Këtë këngë Shyhretja e ka publikuar me videoklip në të cilin si gjihmonë shfaqet elgeante dhe e bukur.

Ditë më parë Shyhretja ka bërë të ditur se ka filluar punën për këngë të reja të cilat pritet të publikohen së shpejti./21Media