Dy motra nga Peja janë zhdukur dhe famija nuk ka njohuri për vendndodhjen e tyre që nga 15 nëntori.

Zhdukjen e tyre e ka raportuar në polici motra e tyre.

“Ankuesja femër kosovare ka raportuar se dy motrat e saj janë larguar nga shtëpia dhe nuk kanë njohuri për vendndodhjen e saj”, bëhet e ditur në raportin e policisë./21Media