Zhduket një 8-vjeçar në pishinën e Gërmisë

1 min read

Një grua ka raportuar se përderisa ishte në pishinën e Gërmisë me djalin e saj 8 vjeçar, ai është larguar dhe nuk është kthyer më.

Në raportin e Policisë së Kosovës bëhet e ditur se rasti ka ndodhur të enjten rreth orës 16:00, në rrugën “Shpëtim Bobaj”, në Prishtinë.

“Një femër kosovare, ka raportuar se përderisa ishte në pishinën e Gërmisë me djalin e sajë 8 vjeçar, ai është larguar dhe nuk është kthyer më dhe nuk ka njohuri për vendndodhjen e tij”, ka njoftuar Policia.

Lidhur me rastin është njoftuar prokurori, rasti vazhdon të hetohet./21Media