Vajza doli nga shtëpia dhe nuk u kthye më

Vajza doli nga shtëpia dhe nuk u kthye më

Një vajzë e mitur nga fshati Livoq i Gjilanit është raportuar e zhdukur.

Policia njofton se prindi i saj kishte raportuar që vajza kishde dalur nga shtëpia dhe nuk është kthyer më.

“Ankuesi mashkull K-Shqiptar ka informuar se e bija e tij e mitur femër K-Shqiptare është larguar nga shtëpia dhe nuk është kthyer më”, thuhet në raportin e policisë duke mos dhënë detaje të tjera.

Rasti ka ndodhur të enjten në orën 13:00.

Njësia përkatëse policore është duke hetuar rastin./21Media