Policia sot informoi se një grua në Fushë Kosovë ka raportuar se nuk di për vendodhjen e vajzës së saj.

“Ankuesja femër  kosovare ka raportuar se vajza e saj është larguar nga shtëpia dhe nuk dihet për vend ndodhjen e saj.”, raportoi policia./21Media