Këngëtarja Miranda Hashani sot ka humbur një person shumë të dashur për të, bëhet fjalë për hallën e këngëtares e cila sot ka vdekur.

Lajmin e ka bërë të ditur vetë Miranda nëpërmjet një shkrimi në llogarinë e saj në Facebook.

Artistja nga Shkupi ka kujtuar fëmijërinë e saj dhe kohën që kalonte në shtëpinë e hallës në fshat. Tutje Miranda ka thënë se kujtimet që ka me hallën e saj do t’i kujtoj sa të ketë jetë.

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10164330555305367&set=pb.709680366.-2207520000..&type=3

Kujtojmë se “U ndamë e su pamë” mban titullin kënga më e fundit e Mirandës, videoklipi i së cilës ka arritur të klikohet rreth 7 mijë herë në YouTube, që nga publikimi dy javë më parë./21Media