Ata e konfirmuan divorcin shtatë muaj pas ndarjes

Ata e konfirmuan divorcin shtatë muaj pas ndarjes

TMZ konfirmon se Jenna Dewan dhe Channing Tatum u divorcuan zyrtarisht, afërsisht shtatë muaj pasi çifti u ndanë. Bazuar në dokumentet zyrtare të TMZ, Jenna i kërkoi divorc Channing të premten në Los Angeles, transmeton rtv21.tv

Në dokumente shkruan se Jenna është duke kërkuar kujdestarinë e vajzës së tyre pesëvjeçare, Everly. TMZ ka vështruar përgjigjen e Channing dhe po ashtu ai po kërkon kujdestarinë.

“Ne kemi rënë në dashuri shumë vite më parë dhe së bashku kemi bërë një udhëtim magjik. Asgjë nuk ka ndryshuar kur flasim për dashurinë tonë, por jeta jonë na ka marrë në mënyra të ndryshme”, tha ish-çifti.

Channing dhe Jenna u takuan në setin u filmit të 2006 “Step Up” dhe u fejuan në vitin korrik të vitit 2009, dhe këtë prill ata zbuluan ndarjen./21Media