21 DREJTPËRDREJTË

Emisioni “ 21 DREJTPËRDREJTË “ live, e hënë-e premte, 17:00- 17:30

Ky është emision informativ-politik, që mbulon ngjarjet më të rëndësishme ditore, përmes informacioneve, kronikave por edhe trajtim të së paku dy temave, përmes bisedës me të ftuar adekuat në studio. Në vartësi nga tema apo ngjarja politike, në studio ftohen personalitete të dalluara politike, zyrtarë, qeveritarë, ekspertë, analistë, por edhe përfaqësues të shoqërisë civile. Emisioni “ 21 DREJTPËRDREJTË “ emetohet live nga studio I e RTV21, nga e hëna në të premten, prej orës 17:00 – 17:30. Ky emision përherë synon informimin e shpejtë dhe të drejtë, me lajme e intervista në studio, për t’i dhënë audiencës informim të plotë për ngjarjet kryesore politike të një dite.

14 Comments

 1. LIRIDON MAVRIQI

  shum bukur veq vazhdoni,

 2. Dali

  Qe ka mundesi me marr pergjigjie, si mundem ti shikoj lajmet ne web faqe? Faleminderit per mirkuptim!

 3. a ban nje pyetje ku mundna me e shiku rtv21 live drejtperdrejt a e qitni live faleminderit per mirkuptim

 4. erita ademi

  ju lumt qeveris sidomos thashim thacit qe e ka mar ket vedim te zorshem per verion e kosoves veq vazhdoni e pononi mir qeveri se beshtetje e ki mirgimtart ju lumt ju pershedetim te gji ne qe jemi ne suedi.

 5. dua ta shofi serialin ezel por smund ta gjej  
   julutem  

 6. leotrim aliqkaj

  a mund te marr nje pergjigjje te sakte

  a munt ta shikoi rtv 21 live

 7. zaim selimaj

  dashta  me dit   kush u myt ne itali  lajmet e fundit

Komentoni artikullin