Web TV

Më shumë

Dua Lipa me ‘rregulla të reja’ për COVID-19

3 orë më herët
më shumë
më shumë

Më të lexuarat

4 të vdekur dhe 57 raste të reja me COVID-19 në Kosovë

6 orë më herët

  Gjatë 24 orëve të fundit, në Laboratorin e Mikrobiologjisë Molekulare në IKShPK dhe në laboratoret private me metodën RT-PCR, janë testuar gjithsej 678 mostra të marra nga ShSKUK dhe gjurmimi i kontakteve të rasteve në […]

më shumë

Mosvotimi i projektligjit për rimëkëmbje ekonomike sipas qytetarëve është marrëzi

7 orë më herët

  Qytetarët e Kosovës janë të zhgënjyer me mosvotimin e projektligjin për rimëkëmbje Ekonomike, i cili nuk u votua nga deputetët e Kosovës në seancën e djeshme. Sipas tyre, deputetët po vrapojnë pas interesave partiake […]

më shumë

Demi: Gjysma e qytetarëve mund të tërheqin nga Trusti vetëm 31 euro

10 orë më herët

  Gjysma e kontributpaguesve pensional mund të tërheqin nga mesatarisht nga Trusti vetëm 31 euro, kështu ka thënë Agron Demi nga Instituti GAP. Demi thotë se gjysmën e kësaj shume “do ta përbijë banka në […]

më shumë

Portreti i Agim Ramadanit hyn në librin e rekordeve Guinness

13 orë më herët

  Portreti i komandatit të UÇK-së, Agim Ramadani gjendet pothuajse kudo në familjet shqiptare , fotografia e tij rri e varur në muret e shtëpive, por kësaj radhe figura e luftëtarit të UÇK-së do të […]

më shumë

Recetë unike për ajvar shtëpie

10 orë më herët

  Përbërësit: – 30 kg spec i kuq lëvoretrashë – 1,5 l vaj – 200 g kripë – 50 ml uthull – Spec djegës sipas shijes Përgatitja: 1. Piqni specat në pllakë të nxehtë dhe […]

më shumë

Arbëria ka mposhtur Trepçën ’89

1 orë më herët
më shumë
më shumë

Fun

Keçapi ju ndihmon t’i shkëlqeni objektet e argjendit

2 orë më herët
më shumë