Haradinaj: LDK-ja dhe VV-ja duhet ta shqyrtojnë pozicionit karrshi dialogut

Haradinaj: LDK-ja dhe VV-ja duhet ta shqyrtojnë pozicionit karrshi dialogut

Qeveria e vendit vlerëson se taksa prej 100 për qind e vendosur ndaj prodhimeve të Serbisë nuk ka lidhshmëri me procesin e dialogut me Serbinë./21Media