10-vjeçari nga Polonia bie nga kati i tretë i hotelit në Durrës

Një fëmijë 10 vjeçar ka rënë nga kati i tretë i një hoteli të Shkëmbi i Kavajës në Durrës sonte rreth orës 22:50, njofton policia e Shqipërisë.
Sipas njoftimit fëmja i cili është nga Polonia ndodhet në gjendje të rënde dhe aktualisht po trajtohet në spital.
Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes./21Media

Back to top button