15 të famshmit që nuk kanë frikë të tregojnë fotot e tyre pa grim

Të gjithë duken bukur me grim, por ky nuk është një standard bukurie që duhet ndjekur.  Të gjithë e dinë se është mjaft e vështirë të ndiheni po aq i sigurt me dhe pa të.

Megjithatë, të famshmit e mëposhtëm ishin mjaft të guximshëm për të treguar se bukuria natyrale është më e mirë se çdo lloj kozmetike.

Më poshtë, ju sjellim një listë me disa të famshëm që treguan se vetëbesimi është çelësi për t’u dukur mirë./21Media

Julianne Moore

15 të famshëm që nuk kanë frikë të shfaqin fotot e tyre pa grim

Lisa Kudrow

15 të famshëm që nuk kanë frikë të shfaqin fotot e tyre pa grim

Dakota Fanning

15 të famshëm që nuk kanë frikë të shfaqin fotot e tyre pa grim

 Keira Knightley

15 Celebrities Who Are Not Afraid to Show Their Photos Without Makeup

 Olivia Wilde

15 Celebrities Who Are Not Afraid to Show Their Photos Without Makeup

 Kat Dennings

15 Celebrities Who Are Not Afraid to Show Their Photos Without Makeup

James Charles

15 Celebrities Who Are Not Afraid to Show Their Photos Without Makeup

Hilary Duff

15 Celebrities Who Are Not Afraid to Show Their Photos Without Makeup

 Ema Roberts

15 Celebrities Who Are Not Afraid to Show Their Photos Without Makeup

Elizabeth Banks

15 Celebrities Who Are Not Afraid to Show Their Photos Without Makeup

 Billy Porter

15 të famshëm që nuk kanë frikë të shfaqin fotot e tyre pa grim

Vanessa Hudgens

15 të famshëm që nuk kanë frikë të shfaqin fotot e tyre pa grim

Brie Larson

15 të famshëm që nuk kanë frikë të shfaqin fotot e tyre pa grim

Millie Bobby Brown

15 të famshëm që nuk kanë frikë të shfaqin fotot e tyre pa grim

 Eliza Taylor

15 të famshëm që nuk kanë frikë të shfaqin fotot e tyre pa grim

Artikuj të ngjashëm

Shikoni Gjithashtu
Close
Back to top button
close button