2 Ton dhe Blleki publikuan këngën “Angel”

Dy reperët e njohur, 2 Ton dhe Blleki kanë publikuar sot një projekt të ri muzikor.

“Angel”, mban titullin kënga e re nga dyshja, e që është bashkëpunimi i parë mes tyre.

Për tekstin janë përkujdesur vet artistët, 2 Ton dhe Blleki, ‘beat’ është nga Ero.

Ana vizuale i është besuar produksionit “N’pik Creative”./21Media

Artikuj të ngjashëm

Back to top button
close button