Po mjekohen në Qendrën Klinike Universitare dhe në Spitalin e Ferizajt

Po mjekohen në Qendrën Klinike Universitare dhe në Spitalin e Ferizajt

42 persona u lënduar nga shpërthimin e bombolës së gazit në Ferizaj. Një pjesë e të lënduarve po mjekohen në Spitalin e Ferizajt e një pjesë tjetër kërkuan ndihmë mjekësore në Qendrën Klinike Universitare të Kosovës./21Media