Pesë pacientë me koronavirus kanë ndërruar jetë gjatë 24 orëve të fundit në vendin tonë duke e çuar numrin e vdekjeve nga ky virus në 568. U konfirmuan edhe 85 raste të reja dhe 97 të shëruar nga 432 mostra të testuara./21Media

Përgatiti Aurela Elshani.