Më kënd po mbajnë inati deputetët e LDK-së?

Bajram Gecaj ka thënë se janë dy ose tre deputetë të LDK-së të cilët mbajnë inati me liderin e partisë Isa Mustafa.

Zëvendësministri në Ministrinë e Administrimit të Pushtetit Lokal dhe anëtari i LDK-së Bajram Gecaj në “Click” të RTV21 ka thënë se shumica e reagimeve të deputetëve dhe elektoratit të LDK kanë qenë se ishin kundër koalicionit me PDK-në dhe se këtu ka filluar inati i tyre, shkruan rtv21.tv

Gecaj tha se është botërisht e njohur se rival i LDK-së ka qenë dhe do të jetë PDK-ja pra paknaqësia apo inati është më i madh më PDK-në se në kryeministrin Isa Mustafa./21Media

Back to top button
close button