“A jena” thotë Diona

Këngëtarja Diona Fona, nesër do të publikojë projektin e ri muzikor “A jena” (10 nëntor), në orën 22:00.
Kjo u bë e ditur nga vet Diona në Instagram.

Sekuencë e “A jena” është publikuar në Instagram dhe tashme keni mundësi ta dëgjoni.


Kujtojmë që kënga e saj e fundit është “Pistole” që e solli në bashkëpunim me reperin, Marin./21Media

Back to top button